UPRAVNI ODBOR IMENOVAO RADNA TIJELA SAVEZA

Na sjednici održanoj 19. prosinca 2018. u Mostaru, koja je imala i radni i svečani karakter, Upravni odbor Lovačkog saveza Herceg Bosne razmatrao je više aktualnih pitanja i o svemu, nakon rasprave, donio odgovarajuće odluke i zaključke.

Posebna je pozornost posvećena radu i aktivnostima Saveza i županijskih vijeća za lovstvo, realizaciji zaključaka s prethodne sjednice vezanih za dostavu prijedloga izmjena i dopuna Statuta Saveza, prijavi kandidata za izobrazbu i polaganje lovočuvarskog ispita, financijskom stanju Saveza te aktivnostima Federalnog ministarstva poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva na izradi novog zakona o lovstvu Federacije BiH.
Jedna od glavnih točaka dnevnog reda bila je imenovanje članova radnih tijela Saveza. Popis radnih tijela i njihov sastav donosimo u daljnjem tekstu.

STRUČNO VIJEĆE ZA LOVSTVO
Vlado Soldo, predsjednik, Slavko Lukić, Nevenko Herceg, Ilija Šego, Andrea Rezić, Marko Majić

STRUČNO VIJEĆE ZA IZOBRAZBU KADROVA U LOVSTVU
Jako Čavara, predsjednik, Stanko Ivanković, Vlado Soldo, Alojz Dunđer, Marko Rošić, Zoran Lovrić

IZDAVAČKO VIJEĆE
Stojan Musa, predsjednik, Dragan Naletilić, Vlado Čuljak, Blago Lasić, Drago Marjanović, Mladen Bešlić, Ante Đikić, Vlado Džoić

POVJERENSTVO ZA STATUTARNA I PRAVNA PITANJA
Ivica Širić, predsjednik, Mate Mikulić, Vlado Džoić

POVJERENSTVO ZA LOVNU KINOLOGIJU
Mario Herceg, predsjednik, Pavo Kosić, Željko Džidić, Mirko Šarić, Miran Radišić, Dominko Mlakić, Zdenko Zrno

POVJERENSTVO ZA LOVNO STRELJAŠTVO
Pero Zekušić, predsjednik, Slavenko Lasić, Zvonko Udovičić, Leonardo Stojčić, Niko Rebac, Đuro Oršolić, Tomislav Mandić, Zrinko Svalina

POVJERENSTVO ZA EKOLOGIJU
Marinko Džoić, predsjednik, Ivica Drmić, Ivanko Šimić, Ljubomir Vučur, Mario Drežnjak, Mario Bagarić

POVJERENSTVO ZA LOVAČKA ODLIKOVANJA I PRIZNANJA
Damir Kaić, predsjednik, Zoran Bakula, Jako Čavara, Marinko Džoić, Ivica Širić, Pero Zekušić

CIC NACIONALNO POVJERENSTVO ZA OCJENJIVANJE TROFEJA I IZLOŽBE
Dragan Guberac, predsjednik, Vlado Soldo, Ivo Zane, Zdrinko Brekalo, Ljubo Marković, Josip Trogrlić, Nedjeljko Pokrajčić

MEĐUNARODNO IZASLANSTVO ZA CIC I FACE
Slavko Marin, predsjednik, Ilija Vrljić, Vlado Soldo, Ivica Lučić, Dragan Guberac, Mario Herceg, Dragomir Lončar.